LOKALNY PUNKT WIDZENIA
__________________________
TWÓRCA PROJEKTU
ORGANIZATOR DZIAŁAŃ
__________________________

WSPÓŁPRACA

klub sportowy

dom kultury

Nowe Siekierki

szkoła podstawowa nr 3

przy ul. Gościniec 12

Sklep Firmowy
(przy ul. Grupy AK "Północ" 4)

Łakocie bez kalorii
(przy ul. Bartyckiej 115)

Szkoła Tańca__________________________

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE

Bez kategorii

SZTUKA NA WIOSNĘ – LENISTWO

.

Sztuka – codzienna świadomość, spostrzegawczość, codzienne smakowanie, zauważanie istnienia. Zauważanie własnych myśli, uczuć, odczuć na współświadomych…. Komentowanie, nazywa-nie zjawisk wokół nas z jedynej możliwie szczerej dla nas perspektywy – naszej własnej. Za-uważanie samego siebie, własnego zdania i życia. Świadome kontemplowanie trwania…. Na wiosnę – w sam raz. Lenistwo. Zapraszamy na WERNISAŻ wystawy Marty Radziszewskiej, który odbędzie się 24 marca godz. 17.00 – 19.00 w Fundacji BO WARTO przy ul. Batalionu AK „Bałtyk” 7 lok U3. Wstęp wolny.

Partycypacyjne prezentowanie…

.

W poniedziałek 12 marca na Siekierkach odbyło się PARTYCYPACYJNE spotkanie dyskusyjne, na które przybyli oczywiście autorzy projektów, pracownicy odpowiednich wydziałów w urzędzie dzielnicy i jednostek, ale co najważniejsze i budujące – zainteresowani projektami ze swojego otoczenia mieszkańcy Siekierek. 21 projektodawców w przeciągu ponad 2 godzin zaprezentowało swoje obywatelskie pomysły, Były różnorodne i różnokosztowne, ale o tym, które zakwalifikują się do realizacji w roku 2019 zadecydujemy w czerwcowym głosowaniu.

Zapraszamy na…

Nowy lutowy

.

Oto jest NOWY – mroooooźny i LUTOWY – numer naszej GAZETY SIEKIERKOWSKIEJ. Szukajcie i czytajcie BO WARTO :). Dziękujemy wszystkim autorom tekstów, zdjęć i ogłoszeń i nieustająco zapraszamy do współpracy innych chętnych, piszących, fotografujących, doradzających, a także tych (się) reklamujących. Od jutra GAZETA będzie dostępna w miejscach użyteczności publicznej znajdujących się na siekierkowskim terenie i nie tylko. Polecamy zatem ciekawe zaczytanie i konkursów odgadywanie BO naprawdę WARTO 🙂

Domowe Menedżerki

.

W piątek (23 lutego) w Fundacji BO WARTO zadebiutowały Warsztaty Kobiet na Siekierkach. O godz. 19.00 odbyło się pierwsze spotkanie, którego tematem było „Profesjonalne zarządzanie domem”. O narzędziach pomagających w planowaniu i organizowaniu prac domowych i życia rodzinnego opowiadała Anna Bosak. Było sympatycznie i ciekawie…na tyle, że nawet kilkoro maluchów nie zasnęło Cieszy zainteresowanie i frekwencja. Niebawem więc kolejna Warsztatowa odsłona z równie ciekawym tematem.

Nowy styczniowy…

.

Oto jest NOWY – jeszcze (rzutem na taśmę) STYCZNIOWY – numer naszej GAZETY SIEKIERKOWSKIEJwydany i z nowego miejsca REDAKCJI kolportowany 🙂 Szukajcie i czytajcie BO WARTO :). Dziękujemy wszystkim autorom tekstów, zdjęć i ogłoszeń i nieustająco zapraszamy do współpracy innych chętnych, piszących, fotografujących, doradzających, a także tych (się) reklamujących. Od jutra GAZETA będzie dostępna w miejscach użyteczności publicznej znajdujących się na siekierkowskim terenie i nie tylko. Polecamy zatem ciekawe zaczytanie i konkursów odgadywanie BO naprawdę WARTO i…

Kochani prosimy bez uników Gazeta czeka na rówieśników :)

1-rok

Zapraszamy na…

bo-wartosciowe-spotkanie

Od roku nam się wydaje, że warto :)

1Z wielką radością i prawdziwą satysfakcją pragniemy poinformować, że nasza SIEKIERKOWSKA GAZETA ma swój mały jubileusz. We wrześniu (dwa dni temu dokładnie) minął pierwszy rok naszej lokalnej wydawniczej przygody. Mała statystyka potwierdza, że wydaliśmy już 8 numerów (łącznie) 124 str. w ponad 40.000 nakładzie. Spotkało nas sporo miłych i pochlebnych ocen, sugestii i życzliwości, a także podpowiedzi, wskazań i pomysłów. Absolutnym fenomenem okazała się czytelnicza życzliwość i redakcyjna (wolontariacka) chęć współpracy mieszkańców i instytucji. Przekonaliśmy się i dzieje się to nieustająco dalej, że GAZETA SIEKIERKOWSKA jest bardzo potrzebna naszej społeczności, aby informować, ale nadto integrować siekierkowską społeczność. Taki też cel stawialiśmy sobie oddając pierwszy numer naszego pisma w ręce czytelników.  Egzemplarze naszego pisma trafiają do ponad 40 miejsc użyteczności publicznej na naszym terenie, jak również do skrzynek mieszkańców za pośrednictwem i przychylnością spółdzielni i wspólnot, nasza gazeta dostępna jest także w szkołach, przedszkolach, kościele i Urzędzie Dzielnicy Mokotów.

Dziękujemy więc serdecznie i lokalnie całemu wolontariackiemu i jakże fachowemu zespołowi redakcyjnego w którego skład wchodzą przedstawiciele instytucji i organizacji działających na Siekierkach. (Dorożkarni, SP 3, Parafii, Przedszkolom). Lokalnym firmom i przedsiębiorstwom (Biuru Rachunkowemu AZYL, Studiu urody IMPRESS), Spółdzielniom Mieszkaniowym (Sam-81, Ku Wiśle), deweloperom (Budimex’owi i APM’owi). Reklamodawcom i punktom usługowym, w których dystrybuowana jest Gazeta. Redaktorom, którzy są mieszkańcami Siekierek i z wielkim zaangażowanie i bezinteresownością publikują w naszej Gazecie. …i WSZYSTKIM innym, niewymienionym, a jakże ważnym i potrzebnym sprzymierzeńcom i przyjaciołom GAZETY SIEKIERKOWSKIEJ. DZIĘKUJEMY że jesteście. A na koniec potężne dziękuje kierujemy do wszystkich, którzy czekają i czytają GAZETĘ SIEKIERKOWSKĄ bo to dzięki Wam ciągle jest WARTO wydawać:)

Szykuje się świetna zabawa, nieprzyjść nie wypada ;)

zaproszenie na Święto Siekierek 1str