LOKALNY PUNKT WIDZENIA
__________________________
TWÓRCA PROJEKTU
ORGANIZATOR DZIAŁAŃ
__________________________
PARTNERSTWO MEDIALNE
__________________________

WSPÓŁPRACA

klub sportowy

dom kultury

Nowe Siekierki

szkoła podstawowa nr 3

przy ul. Gościniec 12

Sklep Firmowy
(przy ul. Grupy AK "Północ" 4)

Łakocie bez kalorii
(przy ul. Bartyckiej 115)

Szkoła Tańca__________________________

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE

Witaj’cie

Szanowni Państwo/Drodzy Siekierczanie,

Przed 20 laty za przyczyną i z inicjatywy aktywnych Siekierczan powstał Parafialny Klub Sportowy ”FALCONIA”, działający przy tutejszej parafii. W swojej historii miał on oczywiście długie lata świetności, ale nie ominęły go trudniejsze momenty, a obecny czas zdaje się być prawdziwym egzaminem dla tej organizacji. Bez wątpienia ożywienie działań Klubu jest trudne i mozolne. Doświadczyliśmy tego bardzo wyraźnie na przestrzeni prac minionego roku.

Drodzy Państwo, my ciągle i prawdziwie chcemy by Parafialny Klub Sportowy FALCONIA był w pełni użyteczny dla  mieszkańców Siekierek. Z wielką pasją i determinacją pragniemy ten klub reaktywować by chlubnie i skutecznie służył on Siekierczanom. I mamy nieodparte przekonanie, że jest to możliwe, ale tylko razem z Waszą pomocą, pomysłami i aktywnością. To NAPRAWDĘ może się udać, ale tylko przy wspólnych chęciach i aktywności.

Wydaje się, że obecny rok przynosi nam taką możliwość. Doskonałą i realną  szansą zdaje się być specjalny Program pn. ”SIEKIERKI reAKTYWACJA”, który uzyskawszy urzędową akceptację zostanie poddany praktycznej, ”lokalnej próbie”.  Program będzie realizowany TU/na Siekierkach przez najbliższe 10 miesięcy (od marca do grudnia 2012 r.) obejmując szereg ogólnodostępnych wydarzeń – w tym różnego rodzaju Konkursy, Spotkania, Festyny i inne programowe atrakcje dla dzieci, młodzieży i starszych → zobacz szczegóły

Drodzy Państwo wzmocnienie poczucia identyfikacji z Siekierkami, integracyjne  uaktywnienie ”rodowitych” Siekierczan, ale także nieodzowna i ważna konsolidacja z nowymi mieszkańcami Siekierek to bez wątpienia nasze obecne i ważne lokalne potrzeby. Program ”SIEKIERKI reAKTYWACJA” to WIELKA szansa  na SIEKIERKOWSKIE POBUDZENIE. Spróbujmy ją chociaż wykorzystać.

Z wielką zatem nadzieją i radością czekamy na  liczny i aktywny „siekierkowski” udział w tym szczególnym Programie. Prosimy Państwa serdecznie o życzliwość, wszelkie  sugestie, rady i wsparcie. Pomysły, możliwości i zaangażowanie to rzeczy ciągle i bardzo potrzebne klubowi. Radzi jesteśmy i otwarci w oczekiwaniu na współdziałanie z nowymi osobami i siłami. Gorąco zapraszamy – przecież to nasza siekierkowska sprawa.

Z wyrazami szacunku,
Renata Wardecka
Prezes PKS FALCONIA

PS._________________________________________________________________________
Oprócz realizacji Programu ”SIEKIERKI reAKTYWACJA” Parafialny Klub Sportowy ”FALCONIA” w swoich tegorocznych planach ma także wiele działań sportowo-rekreacyjnych, które będą realizowane przy udziale i współpracy z lokalnymi/miejscowymi podmiotami działającymi na terenie Siekierek. Już dziś możemy zaprosić Państwa na OLIMPIADĘ SIEKIERKOWSKĄ, II. MEMORIAŁ o. JÓZEFA JOŃCA, SZKOLNE TURNIEJE I SIEKIERKOWSKI MARATON, ale wcześniej zachęcamy do odwiedzin klubowej strony www.pks-falconia.pl