LOKALNY PUNKT WIDZENIA
__________________________
TWÓRCA PROJEKTU
ORGANIZATOR DZIAŁAŃ
__________________________
PARTNERSTWO MEDIALNE
__________________________

WSPÓŁPRACA

klub sportowy

dom kultury

Nowe Siekierki

szkoła podstawowa nr 3

przy ul. Gościniec 12

Sklep Firmowy
(przy ul. Grupy AK "Północ" 4)

Łakocie bez kalorii
(przy ul. Bartyckiej 115)

Szkoła Tańca__________________________

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE

Gazeta Siekierkowska

GAZETA SIEKIERKOWSKA od ponad 4 lat na dobre i na stałe zagościła w lokalnej przestrzeni.

Absolutnym fenomenem okazała się czytelnicza życzliwość i redakcyjna (wolontariacka) chęć współpracy mieszkańców i instytucji. Przekonaliśmy się (i dzieje się to dalej), że GAZETA jest bardzo potrzebna naszej społeczności, aby informować, ale nadto integrować siekierkowskie środowisko. Taki też cel stawialiśmy sobie oddając (we wrześniu 2015 r.) pierwszy numer naszego pisma w ręce czytelników.

Oczywiście wydawanie GAZETY jest uwarunkowane „utrzymaniem” z reklam. Bo choć nadrzędnością dla nas jest wspomniana  informacja i integracja, jaką daje ta nasza lokalna prasa to z kosztami produkcji musimy się mierzyć.

Egzemplarze naszego pisma trafiają do ponad 40 miejsc użyteczności publicznej na naszym terenie, jak również do skrzynek mieszkańców za pośrednictwem i przychylnością spółdzielni i wspólnot. Gazeta dostępna jest także w szkołach, przedszkolach, kościele i Urzędzie Dzielnicy Mokotów. Doceniany i chwalony poziom estetyczny i jakościowy naszego pisma wraz z jego merytoryczną wartością i bezpłatną dostępnością sprawiają, że siekierkowski miesięcznik jest wyczekiwany i czytany. Z tym większą wiarygodnością i serdecznością zapraszamy Państwa do prezentowania/reklamowania się na łamach kolejnych numerów. Jesteśmy pewni, że przy zachowaniu wspomnianych walorów edytorskich i specyfiki dystrybucyjnej, pozwalającej praktycznie na 100% docieralność gazety na wskazanym terenie dostrzegą Państwo korzyści, a co za tym idzie dobre efekty ogłoszeniowe.

Informacje wydawnicze → zobacz

Parametry techniczne → zobacz

Koszty emisji → zobacz

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, piszących, fotografujących, doradzających, a także tych (się) reklamujących. Tylko z Wami, Drodzy Państwo może się to udać i dać wydawniczy efekt czego dowodem są dotychczas wydane numery. Dziękujemy w tym miejscu wszystkim autorom tekstów, zdjęć i ogłoszeń, których otwartość i rzetelność pozwoliła nam wydawniczo zadebiutować. I jak zwykło się w takich sytuacjach mawiać – prosimy o jeszcze.

Bardzo czekamy na wszelkie opinie, na listy do redakcji, na pomysły i ważne lokalne tematy, które WARTO podjąć na łamach naszego siekierkowskiego medium.
Kontakty → gazeta@fundacjabowarto.pl  reklamagazeta@fundacjabowarto.pl

109 (Copy)11 (Copy)1213 (Copy)1415 (Copy)16 (Copy)1718 (Copy)1920 (Copy)3 (Copy)kolejne-numery-gazety22 (Copy)23 (Copy)24 (Copy)

1 (Copy)

3a

4 (Copy)2 (Copy)

7 (Copy)5 (Copy)6 (Copy)8 (Copy)