LOKALNY PUNKT WIDZENIA
__________________________
TWÓRCA PROJEKTU
ORGANIZATOR DZIAŁAŃ
__________________________
PARTNERSTWO MEDIALNE
__________________________

WSPÓŁPRACA

klub sportowy

dom kultury

Nowe Siekierki

szkoła podstawowa nr 3

przy ul. Gościniec 12

Sklep Firmowy
(przy ul. Grupy AK "Północ" 4)

Łakocie bez kalorii
(przy ul. Bartyckiej 115)

Szkoła Tańca__________________________

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE

ZAGINIONY

szukamy

W nocy z 3/4 kwietnia 2013 r. w okolicach godz. 1 zaginął 23 letni MICHAŁ SOBCZAK. Ostatni raz był widziany nie daleko miejsca zamieszkania na warszawskim Mokotowie przy Al. Niepodległości (okolice Pól Mokotowskich) i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną.
Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Michała lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat, prosimy o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II pod nr tel. (22) 603-11-28, (22) 603-11-27, (22) 603-11-55 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mokotow@policja.waw.pl, bądź bezpośrednio z rodziną – tel. 506-578-895.
_____________________________________________________________
Rysopis: wiek z wyglądu ok. 25-30 lat, sylwetka szczupła, waga ok. 70 kg,wzrost 177 cm, oczy piwne, włosy krótkie, proste, ciemny blond, twarz owalna, nos średni prosty.
W dniu zaginięcia ubrany był w czarną czapkę wełnianą z napisem „sport”, kurtkę ze śliskiego materiału w kolorze ciemno szarym z kapturem zapinaną na suwak, czarną bluzkę z krótkim rękawem, spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty halówki sznurowane w kolorze czarnym firmy „Kipsta”.