LOKALNY PUNKT WIDZENIA
__________________________
TWÓRCA PROJEKTU
ORGANIZATOR DZIAŁAŃ
__________________________
PARTNERSTWO MEDIALNE
__________________________

WSPÓŁPRACA

klub sportowy

dom kultury

Nowe Siekierki

szkoła podstawowa nr 3

przy ul. Gościniec 12

Sklep Firmowy
(przy ul. Grupy AK "Północ" 4)

Łakocie bez kalorii
(przy ul. Bartyckiej 115)

Szkoła Tańca__________________________

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE

Drodzy Siekierczanie czas na ZDROWE odżywianie :)

zdrowa żywnośćSiekierczanie zawsze lubili dobrze, smacznie i zdrowo zjeść. Więc nie zmieniajmy tej dobrej historii i kulinarnej tradycji 🙂 I choć teraz na Siekierkach już się nie uprawia i nie hoduje to zdrowo się tu żyje i dobrze gotuje… Dlatego też bardzo polecamy wygodne i bezpieczne grupowe zakupy smacznej lokalnej i ekologicznej żywności bezpośrednio od sprawdzonych dostawców w najlepszych cenach na rynku. Świeże warzywa i owoce, wiejski nabiał prosto od krowy, tradycyjne wędliny bez chemii, soki tłoczone naturalnie, domowe pierogi i kluski, ręcznie robiony chleb…ponad 700 EKO produktów od 20 dostawców/naszych POLSKICH rolników i naprawdę w dobrych cenach. WARTO spróbować, WARTO się rozsmakować.

Właśnie powstaje GRUPA ZAKUPOWA na SIEKIERKACH. Zakupy możliwe będą dopiero po zebraniu min. 20 osób. Odbiór raz w tygodniu z Bluszczańskiej. Jak powstanie GRUPA (jeszcze przed pierwszymi zakupami) będzie przepyszna gratisowa degustacja – podczas ŚWIĘTA SIEKIEREK 13 września.
___________________________________________________________________________

  • Bardzo więc zapraszam już teraz do przyłączenia się do naszej SIEKIERKOWSKIEJ GRUPY i namawianie innych bo naprawdę WARTO 🙂 → zobacz to proste 🙂