LOKALNY PUNKT WIDZENIA
__________________________
TWÓRCA PROJEKTU
ORGANIZATOR DZIAŁAŃ
__________________________
PARTNERSTWO MEDIALNE
__________________________

WSPÓŁPRACA

klub sportowy

dom kultury

Nowe Siekierki

szkoła podstawowa nr 3

przy ul. Gościniec 12

Sklep Firmowy
(przy ul. Grupy AK "Północ" 4)

Łakocie bez kalorii
(przy ul. Bartyckiej 115)

Szkoła Tańca__________________________

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE

A nam się będzie WYDAWAŁO :)

gazetaWarunki i okoliczności mobilizują nas do podejmowania ciągle nowych wyzwań 🙂 I tak w świetle tego, po wnikliwych analizach i wyraźnych wskazaniach mieszkańców zdecydowaliśmy się WYDAĆ GAZETĘ.
Jesteśmy przekonani i przygotowani na wydanie pierwszego numeru lokalnego periodyku, z nadzieją, że debiut będzie skuteczny i w ślad zanim pójdą kolejne numery, czyniąc nasze wydawnictwo cyklicznym, potrzebnym i poczytnym lokalnym miesięcznikiem. Bez wątpienia na powodzenie tego przedsięwzięcia będzie miało wpływ dokładne i rzetelne przygotowanie wydawnicze. Chcemy by nasza siekierkowska gazeta charakteryzowała się wysokim poziomem merytoryczno-treściowym, a także edytorskim, graficznym i informacyjnym.

  • Gazeta SIEKIERKOWSKA – lokalny punkt widzenia

już we wrześniu 2015 r. (na ŚWIĘTO SIEKIEREK) ukaże się
pierwszy numer naszego bezpłatnego, lokalnego MIESIĘCZNIKA

W naszej bezpłatnej gazecie pojawiać się będą lokalne informacje użytkowe, historyczne, towarzyskie i wywiady z ciekawymi Siekierczanami i konkursy dla mieszkańców. Oprócz ww. tematów w miesięczniku znajdzie się m.in. kącik dobrej gospodyni, do którego zbierane będą domowe przepisy siekierkowskich seniorek, będzie także mały kącik ”Śmiechu warte” oraz rubryka ”chętnie oddam”. Na łamach miesięcznika ogłaszane będą lokalne akcje i konkursy.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do redakcyjnego składu, którzy mają chęci i pomysły. To będzie nasza GAZETA, z naszymi sprawami i dla naszej społeczności więc WARTO się przyłączyć 🙂

Już od TERAZ zapraszamy do CZYTANIA i lokalnego współredagowania
kontakt → tel.: 602-120-554; e-mail: gazeta@fundacjabowarto.pl