LOKALNY PUNKT WIDZENIA
__________________________
TWÓRCA PROJEKTU
ORGANIZATOR DZIAŁAŃ
__________________________
PARTNERSTWO MEDIALNE
__________________________

WSPÓŁPRACA

klub sportowy

dom kultury

Nowe Siekierki

szkoła podstawowa nr 3

przy ul. Gościniec 12

Sklep Firmowy
(przy ul. Grupy AK "Północ" 4)

Łakocie bez kalorii
(przy ul. Bartyckiej 115)

Szkoła Tańca__________________________

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE

Już są!, ale ciągle jeszcze okryte tajemnicą

Późnym popołudniem (bo tuż przed 17-tą) we wtorek 17 kwietnia br. w Domu Kultury ”DOROŻKARNIA” zebrała się komisja jurorska by ocenić prace/zdjęcia zgłoszone do Konkursu Fotograficznego ”ZOBACZ MOJE SIEKIERKI” w ramach Projektu ”SIEKIERKI reAKTYWACJA”

Komisja konkursowa w składzie:

 • p. Renata Wardecka
  – Prezes PKS ”FALCONIA” i fotomiłośnik;
 • p. Artur Pawłowski
  – Polski fotograf prasowy, fotografik czytaj więcej
 • p. Emil Pajnowski
  – Nauczyciel w SP nr 3, opiekun Koła Fotograficznego;
 • p. Monika Karda
  – Sekretarz Konkursu i fotoarchiwista obrad;

starannie i wnikliwie obejrzała zgłoszone prace i dokonała rozstrzygnięcia. Jurorska ocena była bardzo rzeczowa i (po małej wewnętrznej dyskusji;) bardzo spójna. Jury w swoich ocenach i przemyśleniach poza obiektywnymi kryteriami co do zgodności tematycznej, jakości i estetyki prac wzięło również pod uwagę indywidualność spojrzenia artystycznego w zakresie wyboru tematu i koncepcji wykonania fotografii. Istotne znaczenie miały także możliwości warsztatowe i artystyczne wykonawców.

Uwzględniając wszystkie te aspekty jury jednoznacznie stwierdziło dość dobry poziom konkursu wyłaniając zwycięzców i przyznając wyróżnienie.

Jurorskie obrady zakończyły się złożeniem podpisów na konkursowym protokole, serdecznymi podziękowaniami i wspólnym życzeniem by coś dalej, wspólnie, siekierkowsko z obiektywem zadziałać 😉 . No i z tym aktywnym życzeniem zostawiamy i siebie i Państwa.

Wszystkich uczestników tego fotograficznego wydarzenia bardzo serdecznie zapraszamy w niedzielę 22 kwietnia 2012 r.  o godzinie 16.00 na spotkania z cyklu  ”KORZENIE SIEKIEREK… DAWNO, DAWNO TEMU”, podczas którego uroczyście zostaną ogłoszone wyniki, wręczone nagrody i zaprezentowane zwycięskie prace.