LOKALNY PUNKT WIDZENIA
__________________________
TWÓRCA PROJEKTU
ORGANIZATOR DZIAŁAŃ
__________________________
PARTNERSTWO MEDIALNE
__________________________

WSPÓŁPRACA

klub sportowy

dom kultury

Nowe Siekierki

szkoła podstawowa nr 3

przy ul. Gościniec 12

Sklep Firmowy
(przy ul. Grupy AK "Północ" 4)

Łakocie bez kalorii
(przy ul. Bartyckiej 115)

Szkoła Tańca__________________________

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE

Postawmy sprawę JASNO – zapraszamy do KONKURSU :)

House at ChristmasGłównym celem tego KONKURSU jest oświetleniowe upiększenie Siekierek w tym świątecznym czasie, a technika i sposób iluminacji jest dowolny. Oceniana będzie oryginalność i pomysłowość, a także ogólne wrażenie estetyczne.
Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się za pośrednictwem maila na adres: biuro@fundacjabowarto.pl podając swój adres zamieszkania oraz imię i nazwisko lub też za pomocą SMSa wysyłając wiadomość o treści: ILUMINACJA – adres; imię i nazwisko na numer  602-228-732 (płatność według stawek opera-tora). Można będzie także zostawić w Piekarni Oskroba, w specjalnym pudełku swój KUPON ZGŁOSZENIOWY (do wycięcia obok), bądź wrzucić go do skrzynki na listy w siedzibie Fundacji przy ul. Bluszczańskiej 15
Ocena będzie się odbywała 28 grudnia (poniedziałek) w godzinach 17.00 – 20.00, prosimy wtedy o obecność w domu. Rozdanie zaś fajnych 🙂 nagród i dyplomów odbędzie się 29 grudnia w DK Dorożkarnia od godz. 17.30 podczas wspólnego, siekierkowskiego kolędowania. Zdjęcia zgłoszonych do konkursu iluminacji zostaną umieszczone na stronie www.fundacjabowarto.pl i www.siekierki-reaktywacja.pl.