LOKALNY PUNKT WIDZENIA
__________________________
TWÓRCA PROJEKTU
ORGANIZATOR DZIAŁAŃ
__________________________
PARTNERSTWO MEDIALNE
__________________________

WSPÓŁPRACA

klub sportowy

dom kultury

Nowe Siekierki

szkoła podstawowa nr 3

przy ul. Gościniec 12

Sklep Firmowy
(przy ul. Grupy AK "Północ" 4)

Łakocie bez kalorii
(przy ul. Bartyckiej 115)

Szkoła Tańca__________________________

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE

jak Warsztaty Wikliniarskie to tylko na Siekierkach

DSC_0200Dobrze się znamy więc Ich polecamy 🙂 Ośrodek Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży DOROŻKARNIA zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe do udziału w Warsztatach Wikliniarskich WIKLINOPRZESTRZEŃ, które odbędą się:

  • 12 kwietnia (sobotę), godz. 14.00 – 17.00
  • 13 kwietnia (w niedzielę), godz. 10.00 – 15.00

Cały Projekt będzie się składał z dwóch części. Pierwszej – Warsztatów Wikliniarskich – które wprowadzą uczestników w świat wikliny. Dowiemy się, że wiklina to nie tylko kosze, kapelusze i przedmioty codziennego użytku, ale również materiał do tworzenia sztuki, także sztuki przestrzennej, konstrukcji architektonicznych i rzeźby. Dzieci, młodzież i dorośli zrobią swoje własne prace wikliniarskie, które zaprezentowane zostaną na zakończenie projektu. W drugim etapie uczestnicy zaprojektują i zrealizują konstrukcje przestrzenne, rzeźby wykonane z zielonej wikliny, które staną na terenie Dorożkarni. Warsztaty poprowadzą: Adam Bieńkowski plastyk, pracownik Ośrodka Wzornictwa Przemysłu Wikliniarskiego „Cepelia” w Warszawie i  Aleksandra Antolak – animatorka kultury, autorka projektów społecznych i lokalnych.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy, tel. 22 841 91 22. Więcej informacji na www.dorozkarnia.pl